Oferta

Reklama na pojazdach

Oklejanie samochodów to bardzo popularna i efektowna metoda reklamy. Dzięki tej formie Twój pojazd staje się wizytówką Twojej firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zamieszczanie najbardziej wymagającego projektu na każdym pojeździe. Oklejamy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, specjalistyczne, motocykle i inne pojazdy.
Więcej…

Top

Tablice reklamowe/szyldy

Tablice reklamowe to najczęściej stosowana forma reklamy w postaci wolnostojących nośników. Produkujemy tablice jednostronne i dwustronne, które są najczęściej wbetonowane trwale w ziemię. Grafikę na tablicę wykonujemy w wersji wektorowej lub drukowanej ploterem solwentowym, dodatkowo zabezpieczamy wydruki laminatem przeciw promieniowaniu UV.
Więcej…

Top

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe są jedną z najefektywniejszych form reklamy z powodu dobrego odbioru przez potencjalnego klienta. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę kasetonów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych: jednostronne i dwustronne, z licem z plexi i winylowym.
Grafikę możemy zastosować w technice druku solwentowego lub z kolorowych folii translucentnych. Podświetlenie wykonujemy świetlówkami jarzeniowymi, neonami, lub diodami led.
Więcej…

Top

Banery reklamowe

Baner – jest to najbardziej popularna i najtańsza forma reklamy. Charakteryzuje się dowolnym rozmiarem, lekkością i prostym zróżnicowanym montażem. Często wykorzystywany jako tymczasowe rozwiązanie np. do promocji.
Baner – (siatka mesh), wykorzystuje się przeważnie do reklam wielkoformatowych na ścianach budynków, rusztowaniach i wieżowcach.
Więcej…

Top

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne ze styroduru to forma reklamy liter przestrzennych wykonana z pianki poliestrowej, odporna na warunki atmosferyczne, niezwykle lekka i trwała. Wycięte napisy i różne dowolne kształty maluje się farbami akrylowymi na dowolny kolor. Dodatkowo front można wykonać z plexi lub spienionego PCV.
Więcej…

Top

Systemy wystawiennicze

Ścianka Pop up – Ścianki wystawiennicze doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju konferencje, targi, prezentacje. Wykonane z odpowiedniego stopu aluminium i listew magnetycznych, do których błyskawicznie montuje się panele magnetyczne. Grafikę wykonujemy na ploterze drukującym i zabezpieczamy specjalnym laminatem co gwarantuje większą trwałość paneli. Rozmiary 300/300cm i 300/400cm.
Roll up – Przenośny stojak doskonale nadający się do prezentacji, konferencji i promocji. Wykonany w całości z aluminium, łatwy montaż i demontaż grafiki.
Więcej…

Top

Reklama na witrynach

Reklama na witrynach to bardzo efektowny sposób na promocję i komunikację z klientami. Najczęściej stosuje się folie typu One Way Vision, która dzięki małym dziurkom sprawia że światło doskonale dociera do wnętrza. Istnieje możliwość oklejenia folią białą z laminatem UV, który zabezpiecza żywotność kolorów, a także wyklejka folią ploterową – w tym przypadku wyklejane jest liternictwo oraz proste grafiki.
Więcej…

Top

Przykładowy tekst

Folie dekoracyjne stosowane do ozdabiania przeszkleń wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Doskonałe dla zapewnienia prywatności i idealne do nowoczesnych biur, mieszkań i gabinetów. Chronią również przed przypadkowym zderzeniem się z szybą.
Więcej…

Top

Kontakt


Wyświetl większą mapę
Studio Reklamy Wizualnej Focus
ul. Berlinga 6, 05-092 Łomianki
mobile: 601 355 762
focus@post.pl

Wzornik kolorów